- LEGRAND

Цена
€10 38 / 20 30 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип устройство | Кръстат ключ |
| Тип монтаж | За вграждане |
| Номинално напрежение (V) | 250 |
| Номинален ток (A) | 10 |
| Цвят | Крем |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Брой модули (count) | 1 |
| Защита за деца | Не |
| Със светлинен индикатор | Не |
| Стандарт на контакта | N/A |
| USB портове (count) | 0 |
| Тип товар за димер | N/A |
| Материал | Термопластмаса |
| Тегло | 0.00кг |
Кръстат ключ Legrand Valena Life – Крем
Управлявайте осветлението си от три или повече места с кръстатия ключ Legrand Valena Life в цвят крем. Този междинен ключ е необходим за многопосочни осветителни вериги, предлагайки класически стил и надеждна работа.
Ключови предимства
- Управление от няколко точки — Използва се с двупосочни ключове за включване/изключване от три или повече места.
- Елегантен дизайн — Кремавият цвят се съчетава с всеки интериор, част от серията Valena Life.
- Лесен монтаж — Стандартен вграден монтаж с винтови клеми за сигурно свързване.
Технически спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип | Кръстат ключ (междинен) |
| Номинално напрежение | 250 V |
| Номинален ток | 10 A |
| Монтаж | За вграждане |
| Степен на защита (IP) | IP20 |
| Материал | Термопластмаса |
| Цвят | Крем |
Какво има в кутията
- 1 x Модул кръстат ключ
- 1 x Инструкция за монтаж
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




